אני רעות אלון, מעצבת ויוצרת תוכן. 
במהלך לימודי התואר הראשון שלי בבצלאל נחשפתי לעולם הקיימות ולהשפעות ההרסניות של תעשיית האופנה על העולם שלנו. לקח לי ארבע שנים אחרי התואר למצוא את האיזון בין הצורך הפנימי שלי ליצור, ובין אורח החיים המקיים שבחרתי לעצמי. את סטודיו ״ראלבי״ פתחתי מתוך אהבה גדולה לעולם שלנו ולמוצרים שאני יוצרת, כמו גם למילים שאני כותבת בנושאים שחשובים לי.

נכון לכתיבת מילים אלו אני מתגוררת בקיבוץ העוגן עם בן זוגי אדם, ועם מיילו הפינצ׳ר המעורב ובילי החתול השובב. אני מכורה לסדרות לעיצוב הבית, מאוהבת במרבדים הירוקים שסביבנו, אוהבת לאכול (בעיקר בצקים) וחולמת לטפל בפילים באפריקה.

בשאר הזמן אני כותבת, תופרת, מאיירת ובעיקר לומדת כדי להמשיך להתפתח וליצור תכנים מעניינים כמו גם עיצובים מיוחדים.

אני מזמינה אותך להצטרף למסע שלי!

האני מאמין שלי

מהרגע שנחשפתי לעוולות של תעשיית האופנה ולעובדה שמשאבי עולמנו היפה הולכים וכלים, התחלתי ללמוד, לקרוא ולקחת קורסים על הנושאים הללו. אני מאמינה בהתפתחות ובלמידה תמידית, ועוד יותר אני מאמינה שראוי לחלוק ידע על מנת לעודד שינוי לטובה באורחות חייהם של אנשים.

בסרט הדוקומנטרי ״דיוויד אטנבורו: על פני האדמה״, אטנבורו אומר שאנחנו צריכים לעשות שינוי לא רק כדי להציל את הטבע, אלא כדי להציל את עצמנו. אם אנחנו רוצים עולם יפה שנוכל להמשיך לחיות בו, אנחנו חייבים לסגל אורח חיים יותר מקיים, יותר מתחשב ואפילו יותר בריא.

התפיסה הזו מנחה אותי גם בעיצובים שלי, כאשר מטרת הסטודיו היא להשתמש במה שכבר יש ככל שניתן. אני עושה זאת תוך שימוש חוזר בבגדים קיימים, מנצלת כל חתיכת בד שיש ברשותי ומשתדלת לעבוד רק עם בדים טבעיים.

אך מעל הכול אני מאמינה באיזון. כולנו נולדנו לתרבות המערבית, ולעולם המערבי יש דרישות שלא תמיד עולות בקנה אחד עם נושא הקיימות. החיים הלחוצים, המיתוס שצרכנות שווה לאושר, המוצרים בסופר שנועדו להקל לנו על היומיום, כל אלה ועוד לא מאפשרים לנו תמיד לחיות באופן מלא את החיים נטולי הפסולת שחלקנו שואפים אליהם. לכן, צריך לשאוף לעשות כמיטב יכולתנו ולשאוף להשתפר כל הזמן. אין אמת אחת נכונה, אין שחור או לבן, והתמונה היא תמיד יותר מורכבת במציאות. 

המטרה שלי היא ליצור תכנים איכותיים המשקפים את המורכבות של הנושאים עליהם אני כותבת, כמו גם יצירת מוצרים איכותיים בעבודת יד מושקעת ואיכותית.